NAJVAŽNIJE INFORMACIJE

Animacija za evente i razna specijalna događanja!
Želite proslaviti dječji rođendan, ili rođendan svoje bebe, ili pak organizirate team building, proslavu, svadbu, domjenak i slično, a ne znate kako zabaviti goste? Obratite se našem Plesnom animacijskom Timu koji dolazi na Vašu lokaciju i donosi Vam plesno animacijsku poslasticu kojom će se oduševiti svi prisutni gosti! Plesna škola LA TYNKO sa svojim plesno animacijskim Timom daje Vam ponudu zabavnog animacijskog programa sa profesionalnim tematskim plesnim kostimima na domjencima, večerama, sportskim događanjima, rođendanima, eventima, sajmovima, otvorenjima, festivalima, blagdanskim domjencima (Božić, Uskrs, Halloween, itd..).
Želite sa svojim gostima naučiti valcer? Salsu? Trbušni ples? Egzotične plesove? Tu je za Vas  Plesni Tim La Tynko koji će za Vas napraviti vrhunski plesni Show nastup, te Vas i Vaše goste naučiti plesne korake!
Najbolja zabava je uz Plesni Tim La Tynko!

VAŠI INSTRUKTORI PLESA

Martina Sedlar, mag.art.
Martina Sedlar, mag.art.Voditeljica škole i instruktorica plesa
Fit Body, Senzualni ples, Moderni trbušni ples, Polinezijski HULA ples, Plesni tečaj za mladence
Marina Barbir
Marina BarbirInstruktorica plesa
Moderni trbušni ples, Polinezijski HULA ples i Senzualni ples
Luka Halić
Luka HalićInstruktor plesa
Društveni plesove u paru – standardni (engleski valcer, bečki valcer, foxtrot, tango), latinsko-američki plesovi (samba, rumba, cha cha cha, jive) i salsa, bachata, kizomba
Domagoj Ropuš
Domagoj RopušAnimacija
Animacija za rođendane, tulume, evente, teambuilding…