Jazz Dance radionica

LaTynko Vijesti , ,

PRVI PUT u našoj školi održavamo jednokratnu radionica Jazz dancea u SUBOTU 21.4.2018. Radionica se održava u dvije grupe: grupa za osnovnoškolce od 19-20.30h i grupa za odrasle (15+) od 20.30-22h. Radionica ima ograničeni broj mjesta, za sudjelovanje je potrebno prijaviti se najkasnije do petka 20.4. Cijena radionice iznosi 50kn jednako za polaznike škole i nove članove. Kotizaciju možete uplatit osobno ili putem internet bankarstva najkasnije u petak 20.4. U slučaju premalo prijavljenih sudionika radionica se odgađa na idući datum održavanja ili Vam se vraća uplaćena kotizacija. Za datume održavanja novih radionica pratite naše facebook i web stranice.

Plesna škola LaTynko održava jednokratne plesne radionice. Svaka radionica Vam nudi jedinstvenu priliku upoznati se s novim plesovima i specifičnim plesnim koracima. Radionice su namijenjene polaznicima škole i novim plesačima. Veselimo se Vašem dolasku