• LGBT PLESNI TEČAJ I PLESNA ŠKOLA "THE"

NAJVAŽNIJE INFORMACIJE

Jedinstveni LGBT plesni tečaj! Plesna škola LA TYNKO se ponosi raznim vrstama plesnih tečajeva sa visokom profesionalnošću instruktora. Osim redovnih plesnih tečajeva za djecu, odrasle i umirovljenike, sa veseljem Vam nudimo i LGBT plesni tečajLGBT plesni tečajevi su tečajevi za LGBT zajednicu, a s obzirom da tečaja plesa ovakve vrste nema puno u Hrvatskoj, veselimo se vođenju ovakvog programa kako bi omogućili istospolnim parovima vrhunsku plesnu poduku! Oduvijek ste htjeli učiti plesati sa partnerom/partnericom istoga spola? Možda ste i pokušali, no niste mogli uskladiti muške i ženske korake. Teško je odlučiti tko će voditi, a tko će slijediti? Nemojte se uzrujavati. Plesna poduka potrebna je kako bi cure znale plesati sa curama, a dečki plesati sa dečkima. U Plesnoj školi La Tynko učimo i voditi i pratiti. Učimo sve kako bi Vam omogućili da proplešete! U LGBT plesnom programu plesat ćete društvene (standardne i latinsko-američke) plesove, ili vrlo moderne i senzualne plesove kao što su Salsa, Bachata i Kizomba! Pozivamo istospolne parove da nam se priključe i proplešu sa nama! Plesna škola La Tynko omogućuje Vam vrhunski plesni tečaj! Tečajevi se održavaju 1 x tjedno u terminu koji je naveden u rasporedu.

1 x TJEDNO

kn250mjesečno
 • 6 (min. broj polaznika/ca)
 • 120 MINUTA (2 sata tečaja)
 • POČETNI / SREDNJI / NAPREDNI
 • 3 MJESECA (trajanje tečaja)

2 x TJEDNO

kn350mjesečno
 • 6 (min. broj polaznika/ca)
 • 120 MINUTA (2 sata tečaja)
 • POČETNI / SREDNJI / NAPREDNI
 • 3 MJESECA (trajanje tečaja)

3 x TJEDNO

kn400mjesečno
 • 6 (min. broj polaznika/ca)
 • 120 MINUTA (2 sata tečaja)
 • POČETNI / SREDNJI / NAPREDNI
 • 3 MJESECA (trajanje tečaja)

VAŠI INSTRUKTORI PLESA

Luka Halić
Luka HalićInstruktor plesa
Društveni plesove u paru – standardni (engleski valcer, bečki valcer, foxtrot, tango), latinsko-američki plesovi (samba, rumba, cha cha cha, jive) i salsa, bachata, kizomba