Plesna škola LA TYNKO i naše obećanje!

Plesna škola LA TYNKO započinje sa radom 2015.godine, i ponosi se profesionalnim team-om koji vam omogućuje plesni užitak i zabavu, kako za početnike, rekreativce, tako i za one naprednije. Naš najvažniji prioritet ste Vi, polaznici. Vjerujemo u naše opsežno iskustvo i povodimo se najvišim standardima koji garantiraju kvalitetnu edukaciju kroz profesionalan pristup, ali i vrhunsku zabavu. Dodatno, naše vjerne polaznike nagrađujemo kroz razne aktivnosti unutar i izvan plesne škole, ali i kroz besplatne radionice i plesne tečajeve. Vaše zadovoljstvo razinom edukacije i stečenim znanjem je naša najveća nagrada. Uz pojedinačne plesne stilove kao što su Moderni trbušni ples, Polinezijski hula ples, Senzualni ples, Barre Pilates i Moderni freestyle ples, nudimo vam i Program vježbanja Fit Body, zatim društvenene plesove u paruStandardni (engleski valcer, bečki valcer, foxtrot, tango) i Latinsko-američki plesovi (samba, rumba, cha cha cha, jive), pa sve do moderne Salse, senzualne Bachate i Kizombe. Redovni plesni tečajevi održavaju se ne samo za odrasle već i za umirovljenike, te djecu od najranije školske dobi (senior i junior plesni tečajevi), a osim redovnih plesnih tečajeva sa profesionalnim i nasmijanim instruktorima omogućujemo Vam Ubrzane plesne tečajeve, Privatnu plesnu poduku, Plesne tečajeve za mladence i Plesne tečajeve za maturante te LGBT plesne tečajeve! Nekoliko puta godišnje plesna škola La Tynko plesna škola organizira plesnu izložbu, u kojoj izlažu i nastupaju svi zainteresirani polaznici plesne škole La Tynko i Ateliera Sellier, pokazujući svoja postignuća kroz grupne koreografije i kroz ostvareni kreativni rad. Na ovoj plesnoj izložbi se, uz profesionalno fotografiranje događaja, družimo, zabavljamo, smijemo i slavimo završavajući sa jednom školskom cjelinom. Pozivamo Vas da nam se pridružite i da nova iskustva i prve korake napravite sa nama. Dovoljna je volja, i uz Vaše prve korake mi ćemo Vam izmamiti osmjeh na lice!

Vaš La Tynko tim.

Prednosti i mane!

KREATIVNOST 100%
LIJENOST 1%
PROFESIONALNOST 100%
MONOTONOST 1%

Team vrhunskih instruktora

Martina Sedlar, mag.art.
Martina Sedlar, mag.art.Voditeljica škole i instruktorica plesa
Fit Body, Senzualni ples, Moderni trbušni ples, Polinezijski HULA ples, Plesni tečaj za mladence
Marina Barbir
Marina BarbirInstruktorica plesa
Moderni trbušni ples, Polinezijski HULA ples i Senzualni ples
Branko Juriša
Branko JurišaInstruktor plesa
Salsa, bachata, kizomba
Ruta Juriša
Ruta JurišaInstruktorica plesa
Salsa, bachata, kizomba
Kristina Legin
Kristina LeginInstruktorica plesa
Balet
Josip Šimetin
Josip ŠimetinInstruktor plesa
Društveni plesovi (Standardni i latinsko-američki plesovi)

Naši partneri i sponzori