• PLESNI TEČAJ ZA UMIROVLJENIKE I PLESNA ŠKOLA "THE"

NAJVAŽNIJE INFORMACIJE

Plesni tečaj za umirovljenike! Osim plesnih tečajeva za djecu i odrasle, u ponudi imamo i plesni tečaj za umirovljenike. Ovo je rekreativna grupa za starije dame i gospodu koji uživaju u plesu i zabavi kroz druženje i osmjeh! Vaš La Tynko Tim Vam garantira najbolju plesnu zabavu i otkrivanje novih znanja za koje nikada nije kasno. Plesom se podiže razina snage, fleksibilnosti i izdržljivosti što starijim osobama omogućuje kvalitetniji život, te efikasno obavljanje svakodnevnih aktivnosti. Istraživanja su pokazala da starije osobe koje se bave redovitom tjelovježbom, u koju spada i ples, imaju jači imunološki sustav od onih koji ne vježbaju, bez obzira što su mlađi. Ples također ima utjecaj na žene sa osteoporozom, posebice plesovi kao što su moderni trbušni ples i polinezijski hula ples, koji pozitivno utječu na prevenciju i ublažavanje pojave osteoporozePles također pomaže starijim osobama u brzini hodanja, obavljanja svakodnevnih poslova, popravlja držanje tijela i ravnotežu, što svakako smanjuje mogućnost padova i ozljeda tijelaPles je najbolji lijek! Osim svih psihofizičkih dobrobiti koje ples pruža, na satovima plesa u Plesnoj školi La Tynko dobro ćete se zabaviti uz druženje i smijeh! Za održavanje plesnih tečajeva za umirovljenike, minimalni broj polaznika po tečaju je 4-6 osoba.

VAŠI INSTRUKTORI PLESA

Luka Halić
Luka HalićInstruktor plesa
Društveni plesove u paru – standardni (engleski valcer, bečki valcer, foxtrot, tango), latinsko-američki plesovi (samba, rumba, cha cha cha, jive) i salsa, bachata, kizomba