• PRIVATNA PLESNA PODUKA I PLESNA ŠKOLA "THE"

NAJVAŽNIJE INFORMACIJE

Privatna plesna poduka odnosi se na sve plesove koje imamo u ponudi- individualne plesove: Moderni trbušni ples, Polinezijski Hula ples, Senzualni ples, Moderni freestyle ples, Balet ili plesove u paru: Društveni (standardni i latinsko-američki plesovi) te Salsa, Bachata i KizombaPrivatna plesna poduka se formira prema dogovoru sa klijentom/klijenticom.
Privatna plesna poduka je za sve one koji žele unaprijediti svoje plesno znanje dodatnim privatnim satima, novim plesnim figurama, novim koreografijama… Ukoliko nemate vremena dolaziti na redovne plesne tečajeve, ili samo želite znati više, ovo je idealno rješenje za Vas! Privatna plesna poduka podrazumijeva potpuno posvećivanje instruktora osobi/klijentu koji želi polaziti privatnu poduku, te u skladu sa željama klijenta formira privatnu poduku. Želite li zadiviti svojeg partnera senzualnim plesom ili pak trbušnim plesom, ovo je prilika da naučite sve što treba da otplešete savršeni ples! Isto tako, trebate li dodatne instrukcije plesa kako bi pokazali svoje plesno umijeće na plesnom podiju, obratite nam se s povjerenjem! Privatna plesna poduka će vam omogućiti da naučite plesati što Vi želite i koliko vi želite! La Tynko Tim Vam stoji na raspolaganju!

MODERNI TRBUŠNI PLES

kn200po satu

POLINEZIJSKI HULA PLES

kn200po satu

SENZUALNI PLES

kn200po satu

MODERNI FREESTYLE PLES

kn200po satu

BALET

kn200po satu

STANDARDNI I LATINSKO-AMERIČKI PLESOVI

kn250po satu

SALSA, BACHATA I KIZOMBA

kn250po satu

VAŠI INSTRUKTORI PLESA

Martina Sedlar, mag.art.
Martina Sedlar, mag.art.Voditeljica škole i instruktorica plesa
Fit Body, Senzualni ples, Moderni trbušni ples, Polinezijski HULA ples, Plesni tečaj za mladence
Kristina Legin
Kristina LeginInstruktorica plesa
Balet, Barre Pilates, Moderni freestyle ples
Luka Halić
Luka HalićInstruktor plesa
Društveni plesove u paru – standardni (engleski valcer, bečki valcer, foxtrot, tango), latinsko-američki plesovi (samba, rumba, cha cha cha, jive) i salsa, bachata, kizomba