• SHOW NASTUPI I PLESNA ŠKOLA "THE"

NAJVAŽNIJE INFORMACIJE

Profesionalni plesni Show nastupi plesne škole La Tynko. Nudimo Vam usluge profesionalnih plesnih Show nastupa za Vaše potrebe. Plešemo pojedinačno, u paru ili u plesnim grupama po dogovoru sa klijentom, uvijek sa profesionalnim tematskim kostimima i odgovarajućom glazbom. Plešemo na svadbama, proslavama firmi, eventima, team buildinzima i slično. U plesnom Show programu nudimo Vam sljedeće plesne stilove:

  • Moderni trbušni ples
  • Polinezijski HULA ples
  • Senzualni ples (Cabaret)
  • Moderni ples
  • Društveni plesovi (Latinsko-američki i standardni plesovi)
  • SalsaBachata i Kizomba

Plesni Show program radi jedna osoba ili više osoba (plesna skupina), ovisno o željama klijenta. Moderni trbušni ples pleše jedna plesačica ili skupina plesačica, u profesionalnim kostimima te sa odgovarajućim rekvizitima (od vela, krila, štapova, lepeza, činelica..). Polinezijski Hula ples pleše jedna plesačica ili skupina plesačica, u profesionalnim kostimima od rafije i cvijeća. Senzualni ples (Cabaret) pleše skupina plesača i plesačica, u profesionalnim kostimima i uz odgovarajuće rekvizite (stolica, šešir, štap, ring, svila..). Moderni ples pleše skupina plesačica i plesača u profesionalnim kostimima. Moderni ples može biti različite tematike, ovisno o tipu proslave, eventa (kubanski, afrički, disco, tropski, egzotični, kaubojski, halloween, božićni, itd.). Društvene plesove (standardne i latinsko-američke), te Salsu, Bachatu i Kizombu pleše plesni par ili skupina plesnih parova, u profesionalnim kostimima.

VAŠI INSTRUKTORI PLESA

Martina Sedlar, mag.art.
Martina Sedlar, mag.art.Voditeljica škole i instruktorica plesa
Fit Body, Senzualni ples, Moderni trbušni ples, Polinezijski HULA ples, Plesni tečaj za mladence
Marina Barbir
Marina BarbirInstruktorica plesa
Moderni trbušni ples, Polinezijski HULA ples i Senzualni ples
Luka Halić
Luka HalićInstruktor plesa
Društveni plesove u paru – standardni (engleski valcer, bečki valcer, foxtrot, tango), latinsko-američki plesovi (samba, rumba, cha cha cha, jive) i salsa, bachata, kizomba