Latino fitness LaTynko

Latino fitness

Latino fitness je vrsta rekreacije u kojoj se kroz osnovne plesne korake iz latino američkih plesova razgibava i isteže cjelo tijelo. Ovaj odličan kardio trening srednjeg itenziteta odličan je za početnike, a i rekreativne sportaše. Dinamični ritmovi latino glazbe i naša vesela instruktorica odlična su kombinacija da vas motivira i da jedva čekate sljedeći termin treninga.

Struktura tečaja

Tečaj latino fitnessa traje kroz cjelu plesnu sezonu. Na svakom treningu se zagrijavate uz stručno vodstvo naše instruktorice. Nakon zagrijavanja kroz naučene osnovne plesne pokrete razgibati ćete cijelo tjelo uz ritmove latino glazbe. Na kraju treninga slijedi istezanje svih mišićnih skupina.

 

Cijene tečajeva za ODRASLE:

Termini tečajeva za ODRASLE:

Facebook