Najbolji instruktori plesa LaTynko

Upoznajte La Tynko tim – Instruktore plesa

Dragi ljubitelji glazbe i plesa. Ples je vrlo zdrav i zabavan način rekreacije koj nas istovremeno uči disciplini ali nas ujedno rješava nakupljenog stresa. Iz to razloga želja nam je proširiti plesnu kulturu i približiti je svim naraštajima, a ponajviše mlađoj populaciji. U toj želji vjerno nas prate i naše instruktorice koje se predano i odgovorno posvečuju svim našim polaznicima.

Picture of Luka Balog

Luka Balog

Voditelj plesne škole

Odgovoran za organizaciju plesne škole. Uvijek dostupan i vedar.

Picture of Hana Horvatiček

Hana Horvatiček

Instruktorica plesa

Instruktorica Baleta za djecu. Vedra i simpatična! Najmlađa članica LaTynko tima. 😀

Tražimo nove instruktore

Instruktore Salse

Trebež 20, 10090 Zagreb
info@plesna-skola.hr
CV, Zamolba

Tražimo INSTRUKTORE SALSE za odrasle. Molimo sve zamolbe i CV poslati na jedan od niže navedenih kontakata. Povratnu informaciju i termin za predstavljanje šaljemo nakon što pregledamo CV.

Instruktore Tanga

Trebež 20, 10090 Zagreb
info@plesna-skola.hr
CV, Zamolba

Tražimo INSTRUKTORE TANGA za odrasle. Molimo sve zamolbe i CV poslati na jedan od niže navedenih kontakata. Povratnu informaciju i termin za predstavljanje šaljemo nakon što pregledamo CV.