Plesni Show nastupi LaTynko

Plesni Show nastupi

Plesna škola LaTynko Vam nudi profesionalne usluge plesnih Show nastupa za potrebe evenata - svadbe, proslave firmi, teambuilding, i sl. Plešemo pojedinačno, u paru ili u plesnim grupama po dogovoru sa klijentom, uvijek u profesionalnim tematskim kostimima i uz odgovarajuću glazbu. U plesnom Show programu nudimo Vam:
★ Moderni trbušni ples (Moderni trbušni ples pleše jedna plesačica ili skupina plesačica, u profesionalnim kostimima te sa odgovarajućim rekvizitima (od vela, krila, štapova, lepeza, činelica..))
★ Moderni plesovi (Moderni ples pleše skupina plesačica i plesača u profesionalnim kostimima. Moderni ples može biti različite tematike, ovisno o tipu proslave, eventa (kubanski, afrički, disco, tropski, egzotični, kaubojski, halloween, božićni, itd.))
★ Društveni plesovi / Latino-američki i Standardni plesovi (Društvene plesove (standardne i latinoameričke) pleše plesni par ili skupina plesnih parova, u profesionalnim kostimima)
★ Salsa (Salsu pleše plesni par ili skupina plesnih parova, u profesionalnim kostimima)
★ Bachata (Bachatu pleše plesni par ili skupina plesnih parova, u profesionalnim kostimima)
★ Kizomba (Kizombu pleše plesni par ili skupina plesnih parova, u profesionalnim kostimima)

 

Cijene nastupa:

Facebook