Tečaj Bachate i Kizombe LaTynko

Tečaj Bachate i Kizombe

 

Bachata

Tematika plesa Bachata obično sadrži ljubavnu priču o patnji u ljubavi, najčešće prevladavaju priče o slomljenom srcu. Bachata je ples koji se pleše u paru, vrlo senzualne i nježne prirode. Vrlo popularan ples koji se najčešće pleše uz kizombu i salsu.

Struktura tečaja

Početni stupanj ovog tečaja plesa traje 3 mjeseca. Svaki sat je koncipiran tako da počinje sa laganim plesnim zagrijavanjem, nakon čega se kroz plesanje u paru uče koraci i figure, da bi se za kraj isplesavalo ono naučeno.

Zanimljivosti

Bachata - Najstarija bachata je izvorno razvijena u Dominikanskoj Republici u ranom dijelu 20. stoljeća.

Kizomba

Kizomba je jedan od najsenzualnijih plesova današnjice porijeklom iz Angole gdje se inače plesala tradicionalno. Proširila se u kasnim 80-ima te postala vrlo popularan i omiljen ples. Pleše se u paru, vrlo blisko, nježno i zavodjivo.

Struktura tečaja

Početni stupanj ovog tečaja plesa traje 3 mjeseca. Svaki sat je koncipiran tako da počinje sa laganim plesnim zagrijavanjem, nakon čega se kroz plesanje u paru uče koraci i figure, da bi se za kraj isplesavalo ono naučeno.

Zanimljivosti

Kizomba - Ovo je romantičan i senzualan ples, zbog čega ga mnogi nazivaju i “angolski tango” i “ples koji zavodi dušu“.

Cijene tečajeva Bachate i Kizombe:

Termini tečajeva:

Facebook